ANASAYFA


     Kaçak Gölgeler

   
Ürün Kodu : 978-605-4458-52-3
Fiyat : 14 TL (KDV Dahil)
AYRINTILAR
Sayfa Sayısı: 144
 SİPARİŞ        DETAYLAR
 
 
DETAYLAR

Ömer Çeşit, iki senelik bir aradan sonra Kaçak Gölgeler kitabıyla okuyucu karşısına çıkıyor. Siz öyküseverleri farklı dünyalara sürüklemeye hazırlanan Kaçak Gölgeler’de, insan ruhunun merkezinde yer alan masumiyet, yalnızlık, melankoli ve aşk gibi duyguların içinde kaybolurken, toplumun ve bireyin en can alıcı sorunlarına da tanık olacaksınız.

***

Kısacık boyuna rağmen dışarıya çıkıp saklambaç oynamaya başladı yakınlık duyduğu simitçiyle. Göründüğünü bile bile kaybolmuş gibi yaparak oyunu daha sahici bir hale getiriyordu. Tahta tabureye oturması istendiğinde garipsedi.

Yüzüne muzip bir ifade takınarak, “Ben niye oturuyorum ki?” diye sordu.

Simitçi, garip bir dille, “Çünkü oturmalısın, yorulmuşsundur, hem annen seni bana emanet etti.” diye fısıldadı kulağına.

Sevimli cüce, anlam veremedi bu sözlere, “Benim senden ne farkım var ki, sen de yoruluyorsun.” dedi ve gözlerini meydan okurcasına adamın kapkara gözlerine dikti.

Simitçi şaşırmıştı, ufaklığın ilginç mütevazılığına tepkisiz kalmadı. Ama bu mütevazılığın, esasen içinde gerçekleri barındırdığını da sezinlemişti. ‘Çocuklar ne güzel’ diye genelledi kafasında o ânı.

Eser Adı: Kaçak Gölgeler

Orijinal Dil: Türkçe

Yazar: Ömer Çeşit

Kitabın türü: Öykü

Editör: Ayhan Şahin

Cilt Bilgisi: Karton Kapak

Kâğıt Bilgisi, 2. Hamur

Basım Tarihi: Ağustos 2016

Basım Bilgisi: 1. Basım

Sayfa Sayısı: 144

Kitap Boyutları: 13,5 x 19,5 cm

ISBN No: 978-605-4458-52-3

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj