ANASAYFA


     Sihirli Şişe

   
Ürün Kodu : 978-605-4458-55-4
YAZAR : Cengiz Akın & Melis Arsay
Fiyat : 10 TL (KDV Dahil)
AYRINTILAR
Sayfa Sayısı: 112
 SİPARİŞ        DETAYLAR
 
 
DETAYLAR

Kitaptaki öyküler birbirine eklemlenerek ilerlemese de genelde sosyolojik gözlemler ve gündelik olaylar üzerinden sade bir dille ilerliyor. Öykülerin girift olmayan bu yapısı okunurluğu kolaylaştırıyor.

Kitaba adını veren “Sihirli Şişe” adlı öyküde tek derdi babasına kavuşmak isteyen bir çocuğu, “Çilli” adlı öyküdeyse gece kondu yaşantısında kendisine tavukları ve Çilli adlı horozu arkadaş tutan bir çocuğu bulacaksınız.

“Durak” adlı öyküyse meslek yorgunluğu olan bir avukattan bahsediyor. Avukat İclal hiç beklemezken şifayı bir türbede buluyor, gördüklerinden büyülenir. Onun maneviyata yönelişinin ilk adımlarına tanık oluyoruz:

“Caminin bitişiğindeki yapıya yürüdü. Kestiremediği yerlerden insan sesleri geliyordu. Ayakkabılarını eşikte çıkardı. Ne tuhaf, sanki bütün kapılar kasıtlı olarak açık bırakılmış. İçeri girdi, birkaç sandukanın olduğu bu yerde dip dibe oturmuş dua eden dört kadın gördü. Ürperdi; çünkü o ana kadar böyle yerlerle ilgili bir fikri yoktu. Onları rahatsız etmemek için dışarı çıktı.”

Kısacası yirmi-bir öyküden oluşan bu kitapta sizden bir şeyler bulacaksınız; bazen tebessüm edeceğiniz bazen içinizi burkacak bazen de hay Allah diyeceğiniz öykülerle karşılaşacaksınız. 

Eser Adı: Sihirli Şişe

Orijinal Dil: Türkçe

Yazar: Cengiz Akın & Melis Arsay

Kitabın türü: Öykü

Editör: Cengiz Akın

Cilt Bilgisi: Karton Kapak

Kâğıt Bilgisi, 2. Hamur

Basım Tarihi: Nisan 2017

Basım Bilgisi: 1. Basım

Sayfa Sayısı: 112

Kitap Boyutları: 13,5 x 19,5 cm

ISBN No: 978-605-4458-55-4

Barkod No: 978-605-4458-55-4

Etiket Fiyatı: 10 TL (KDV dahil)

Çıkış tarihi : Nisan 2017

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj